Zapraszamy na trzecią Rozgrzewkę przed Nightskatingiem z Black & Yellow Skating!

Obiecaliśmy, więc wracamy z kolejnymi warsztatami nauki jazdy na rolkach! ❤ Zapraszamy rolkarzy w każdym wieku, którzy potrafią utrzymać równowagę i chcą się nieco doszkolić.


Po ostatnim Nightskatingu czas nieco wspomóc białostockich rolkarzy w poprawieniu rolkowych umiejętności, dlatego jeżeli nie czujesz się jeszcze na siłach, aby wziąć udział w przejeździe rolkarzy przez miasto i chcesz doszlifować niezbędne na nim umiejętności, wpadaj 28 lipca do Parku Planty i wspólnie z innymi rolkarzami sprawdź się pod okiem instruktorów podczas zajęć grupowych.

Na miejscu, jak zawsze będzie można wypożyczyć rolki oraz kaski od wesołej ekipy Decathlon Białystok. Pamiętajcie jednak, że do kompletu brakuje jeszcze ochraniaczy! Jedynie taki zestaw może uchronić przed ewentualnymi urazami.

Warsztaty mają formę otwartą, z nastawieniem na naukę całej grupy, a nie zajęcia indywidualne, aby w luźny sposób integrować białostockich rolkarzy. Jeżeli masz problemy z podstawowymi ruchami lub równowagą, możesz stanowić niebezpieczeństwo dla pozostałych. Przy małych dzieciach, które mają problem z utrzymaniem równowagi, niezbędna jest stała pomoc opiekuna. Można dołączyć w każdej chwili, bez zapisów i formalności. W razie niepogody możliwe jest odwołanie warsztatów rolkowych.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Wschodzący Białystok