Zapraszamy na drugą Rozgrzewkę przed Nightskatingiem z Black & Yellow Skating!

Po wspaniałej atmosferze, która towarzyszyła nam w czasie pierwszej Rozgrzewki przed Nightskatingiem, wspólnie z Black & Yellow Skating oraz Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie organizujemy kolejną! Tym razem z okazji Dnia Dziecka ❤

Jeżeli nie czujesz się jeszcze na siłach, aby wziąć udział w przejeździe rolkarzy przez miasto i chcesz doszlifować niezbędne na nim umiejętności, wpadaj 2 czerwca do Parku Planty i wspólnie z innymi rolkarzami sprawdź się pod okiem wykwalifikowanego instruktora podczas zajęć grupowych.

Na miejscu, jak zawsze będzie można wypożyczyć rolki oraz kaski od wspaniałej ekipy Decathlon Białystok ❤ Warsztaty mają formę otwartą, z nastawieniem na naukę całej grupy, a nie zajęcia indywidualne, aby w luźny sposób integrować białostockich rolkarzy. Jeżeli masz problemy z podstawowymi ruchami lub równowagą, możesz stanowić niebezpieczeństwo dla pozostałych. Przy małych dzieciach, które mają problem z utrzymaniem równowagi, niezbędna jest stała pomoc opiekuna. Można dołączyć w każdej chwili, bez zapisów i formalności. W razie niepogody możliwe jest odwołanie warsztatów rolkowych.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Wschodzący Białystok.