Zapraszamy na czwartą Rozgrzewkę przed Nightskatingiem z Black & Yellow Skating!

Ostatnie w tym sezonie darmowe warsztaty doszkalające dla wszystkich fanów ośmiu kółek. 
Zapraszamy rolkarzy w każdym wieku, którzy potrafią utrzymać równowagę i chcą się nieco doszkolić lub rozgrzać mięśnie przed ostatnim w roku 2018 przejazdem Nightskating Białystok.
To doskonała okazja, aby wspólnie z innymi rolkarzami sprawdzić się pod okiem instruktorów w trakcie zajęć grupowych, a także zasięgnąć porad i wskazówek dotyczących samego przejazdu.

Na miejscu,czekać będzie wypożyczalnia sprzętu do testów od Decathlon Białystok, a w niej rolki, kaski i hulajnogi. Pamiętajcie, że na ostatnim przejeździe w tym sezonie będziemy dość mocno naciskać na bezpieczeństwo, więc jeżeli nie jesteście pewni swoich umiejętności, możecie w trakcie warsztatów upewnić się, czy jeździcie wystarczająco dobrze.

Warsztaty mają formę otwartą, z nastawieniem na naukę całej grupy, aby w luźny sposób integrować białostockich rolkarzy. Jeżeli masz problemy z podstawowymi ruchami lub równowagą, możesz stanowić niebezpieczeństwo dla pozostałych. Przy małych dzieciach, które mają problem z utrzymaniem równowagi, niezbędna jest stała pomoc opiekuna. Można dołączyć w każdej chwili, bez zapisów i formalności. W razie niepogody możliwe jest odwołanie warsztatów rolkowych.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Wschodzący Białystok