Zapraszamy na 6. Nightskating Białystok w sezonie 2016!

6 Nightskating Białystok w sezonie 2016 już 1 października!


Nasz ostatni przejazd w tym roku będzie jednocześnie zakończeniem sezonu rolkowego…
Tak, tak… my też nie możemy w to uwierzyć i jest nam z tego powodu bardzo smutno, ale nie chowamy jeszcze naszych rolek do piwnicy, więc mamy nadzieję, że Wy również 🙂 Chcielibyśmy wspólnie z Wami pobić rekord frekwencji na naszych przejazdach! Byłaby to dla nas najlepsza nagroda na zakończenie sezonu, dlatego prosimy o udostępnianie wydarzenia wszystkim znajomym oraz zachęcanie ich do wspólnej jazdy!

Po oficjalnym przywitaniu roku szkolnego w oldschoolowym klimacie, tym razem czas poinformować, że zbliża się ZIMA… tfu… JESIEŃ!

Dni stają się coraz krótsze, a wieczorami za oknami robi się coraz ciemniej i coraz bardziej ponuro, dlatego aby nie odstępować od nastroju – trasa będzie trudna. Tematem nawiązujemy oczywiście do kultowego serialu „Gra o tron”, dlatego tym razem zwiedzimy najmroczniejsze zakamarki Białegostoku. Stawiamy na klimat grozy i mamy nadzieję, że podczas przejazdu pojawi się wiele upiornych postaci. Już nie raz ubarwiliście nasz przejazd wspaniałymi przebraniami i mamy ogromną nadzieję, że tym razem także ich nie zabraknie 🙂

Planujemy zakończyć sezon z przytupem, jednak większość atrakcji będzie dla uczestników niespodzianką. Kto się pojawi, na pewno nie pożałuje.

Zbiórka: 1.10.2016 (sobota)
Godzina: 20:30
Start: 21:00
Przewidywany czas: około 2h
Link do wydarzenia fb: https://www.facebook.com/events/1819410251672161/
Strona www projektu Nightskating Białystok: http://nightskatingbialystok.pl/