Zapraszamy na 5. Nightskating Białystok w sezonie 2016!

5 Nightskating Białystok w sezonie 2016 już 3 września!

Po ostatnim przejeździe w letnim klimacie „Summertime Street Party” czas zderzyć się z rzeczywistością wracać do szkoły!

Tym razem pragniemy połączyć naszą miłość do oldschoolu z tym szczególnym dla młodych ludzi czasem, kiedy wakacje się kończą i trzeba wracać do szkolnych znajomych, ulubionych belfrów oraz murów ukochanych szkół.
Będzie to kolejny przejazd tematyczny, gdzie mile widziane będą przebrania. Białe koszule, plecaki szkolne i mundurki- tak właśnie widzimy białostockich rolkarzy 3 września 🙂

W czasie poprzednich przejazdów rozdaliśmy setki odblasków, które z pewnością sprawią, że będziemy bardziej widoczni i co najważniejsze – bezpieczni na drodze, nie tylko w czasie jazdy na rolkach. Postaramy się też o to, aby przejazd był jak najbardziej rozświetlony!
Dajmy przykład młodzieży i zabierzmy wszelkie odblaski ze sobą 🙂

Mijając po drodze białostockie szkoły, nie zapomnijcie, aby zrobić dla nich hałas – taki sam, jak robiliście w podstawówce, kiedy kończyła się lekcja matmy!
Trasę jak zwykle opublikujemy już wkrótcę, więc dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie znajomych, nie tylko tych z lat szkolnych!

Zbiórka: 3.09.2016 (sobota)
Godzina: 20:30
Start: 21:00
Przewidywany czas: około 2h
Link do wydarzenia fb: https://www.facebook.com/events/675796685903369/
Strona www projektu Nightskating Białystok: http://nightskatingbialystok.pl/