Zapraszamy na 3. Nightskating Białystok w sezonie 2018!

Tym razem mamy coś dla małych i tych większych dzieci – przed nami Rolkowy Dzień Dziecka ❤

Przed nami krótka trasa, dopasowana do możliwości najmniejszych rolkarzy, ale nie oznacza to, że Was nie zmęczymy! O godzinie 11:00 widzimy się w Parku Planty podczas Druga rozgrzewka przed Nightskatingiem z Black & Yellow Skating na której wspólnie pokrzyczymy LEWA WOLNA! Żartujemy, wspólnie popracujemy nad hamowaniem oraz skręcaniem, które jak nic przydają się podczas naszych przejazdów. Warsztaty potrwają do godziny 13:00, więc macie chwilę na ochłodę, bo uwaga (tu mała zmiana) w trosce o najmłodszych, nasz przejazd zaczynamy wcześniej, niż zazwyczaj, bo spotykamy się już o godzinie 17:00.

To jedyny przejazd w tym sezonie, który zacznie się tak wcześnie, więc skorzystajcie z okazji, aby w nim uczestniczyć! Na miejscu standardowo pojawi się Decathlon Białystok z wypożyczalnią rolek, więc zapraszajcie swoich znajomych do przetestowania sprzętu podczas naszych przejazdów.

Pamiętajcie – LEWA WOLNA! Widzimy się już 2 czerwca, więc nie zapomnijcie o zapoznaniu się z regulaminem.
➡ Uczestnicy do 13 roku życia mają obowiązek uczestnictwa w przejeździe pod opieką opiekuna
➡ Osoby niepełnoletnie mają obowiązek jazdy w kasku
Więcej tutaj: http://nightskatingbialystok.pl/regulamin/

➡ DRESS CODE: Dodaj balon do stroju! Poczuj się jak dziecko i wyglądaj jak dziecko! Tym razem w ruch pójdą małe czapeczki, body i śpioszki. Wszelkie dziecięce wzory i kolory mile widziane, jednak najważniejszym elementem każdego uczestnika niech stanie się balon, doczepiony do kasku. Wszelkie dziecięce gadżety również mile widziane, więc nie zapomnijcie grzechotek, smoczków i ulubionych przytulanek.

ZBIÓRKA: 2 czerwca 2018 (sobota), godzina 17:00, Rynek Kościuszki (Plac przy pomniku Jana Pawła II)

START: godzina 18:00 (przewidywany czas przejazdu: około 1 – 1,5h)

DYSTANS: około 11 km