Zakończenie sezonu rolkowego w Białymstoku już 8 września 2018 r.

Ostatni przejazd rolkowy w sezonie 2018 w Białymstoku. Tym razem jedziemy w klimacie rockowym, ale że akurat wrzesień najbardziej kojarzy się w powrotem do szkoły, to mundurki szkolne upiększamy rockowymi naszywkami!

Jeżeli chcecie się z kimś umówić na wspólną jazdę podczas przejazdu, szukajcie chętnych na naszej nowej grupie Chodź na rolki – Białystok

Kończymy sezon i mamy nadzieję, że przyszły rok okaże się tym wyjątkowym, jeśli chodzi o to, jak wyglądają nasze przejazdy. Nie chodzi o atmosferę, lecz głównie o brak kasków, lewą wolną i brak znajomości regulaminu. Chcielibyśmy to poprawić, co znacznie wpłynie na frekwencję. Jednak bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem i jesteśmy zmuszeni wypraszać z naszych przejazdów osoby, które nie spełniają naszym wymagań. Jeżeli chcecie, aby nasze przejazdy dalej się odbywały, musimy to wspólnie naprawić. Damy radę?
Regulamin jest tutaj: http://nightskatingbialystok.pl/regulamin/

Na miejscu jak zwykle czekać będzie ekipa Decathlon Białystok, która będzie wypożyczać rolki i kaski do testów. Peleton jak zwykle poprowadzi Toyota Auto Park Białystok wraz ze swoją rolkową ekipą. A firma Pilkington grupa NSG jak zwykle czeka na Wasze fotki ze ścianki zdjęciowej.

➡ Uczestnicy do 13 roku życia mają obowiązek uczestnictwa w przejeździe pod opieką opiekuna!
➡ Osoby niepełnoletnie mają obowiązek jazdy w kasku oraz komplecie ochraniaczy!
➡ DRESS CODE: Opcje są: grzeczna i mniej grzeczna! Mundurki szkolne, warkoczyki, białe koszule i plisowane spódniczki albo rockowe bandany, tatuaże, metalowe dodatki i kamizelki z naszywkami.

➡ ZBIÓRKA: 8 września 2018 (sobota), godzina 19:00, Rynek Kościuszki w Białymstoku, pod pomnikiem Jana Pawła II
➡ START: godzina 20:00 (przewidywany czas przejazdu: około 2 –
2,5h)
➡ DYSTANS: około 20km
* * *