Black & Yellow Skating partnerem Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego

Z przyjemnością przedstawiamy pierwszego partnera naszego Stowarzyszenia, jakim jest szkoła jazdy na rolkach Black & Yellow Skating.


Szkoła jazdy na rolkach Black & Yellow Skating powstała w 2016 roku i działa w dwóch miastach w Polsce – Warszawie oraz Białymstoku. Dzięki naszej współpracy instruktorzy zaczną teraz intensywniej działać w stolicy Podlasia. Współpraca z profesjonalnymi instruktorami nauki jazdy na rolkach otwiera naszemu Stowarzyszeniu nowe drogi do realizacji kolejnych projektów. Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie już dwukrotnie miało okazję wspierać B&Y Skating przy organizacji darmowych warsztatów rolkowych, na których białostoccy rolkarze mieli okazję postawić swoje pierwsze kroki na rolkach oraz doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Jeżeli chcecie się nauczyć jeździć, zachęcamy do zapisów na zajęcia indywidualne oraz grupowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Więcej informacji o Black & Yellow Skating znajdziecie w zakładce Partnerzy Stowarzyszenia.
Zachęcamy także do odwiedzenia ich stronyFacebooka oraz Instagrama.

nauka jazdy na rolkach Black & Yellow Skating
nauka jazdy na rolkach Black & Yellow Skating