Startujemy z nowym sezonem rolkowym w Białymstoku!


Białystok #chodźnarolki !

Po krótkim zimowym śnie znowu przyszła pora, aby wyciągnąć zakurzone buty z kółkami z szafy! Plus jest taki, że po przebudzeniu, nakładacie rolki na nogi i jesteście gotowi do startu, bo tym razem zapraszamy Was na przejazd piżamowy. Nastawiamy budziki i zbieramy się o godzinie 19:00!

Przypominamy o najważniejszych zasadach, które obowiązują podczas wydarzenia:
➡ Lewa wolna – ta strona jezdni zarezerwowana jest wyłącznie dla naszego NS Teamu oraz dla służb porządkowych i medycznych.
➡ W przejazdach mogą wziąć udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach, wrotkach lub nartorolkach, które posiadają co najmniej podstawowe umiejętności poruszania się oraz hamowania.
➡ Uczestnicy do 13 roku życia mają obowiązek uczestnictwa w przejeździe pod opieką osoby dorosłej.
➡ Osoby niepełnoletnie mają obowiązek jazdy w kasku oraz komplecie ochraniaczy. Zachęcamy jednak wszystkich do dawania dobrego przykładu najmłodszym rolkarzom.
➡ DRESS CODE: Piżama party na całego! Piżamy, koszule nocne, dresiki, szlafmyce, szlafroki – można też zabrać ze sobą ulubionego misia lub poduszkę.

Biorąc udział w wydarzeniu, każdy uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu: http://nightskatingbialystok.pl/regulamin/

Dodaj się do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/2284158594968922/