Nowe miejsce do jazdy na rolkach – Stadion Miejski w Białymstoku

Podjęliśmy współpracę ze Stadionem Miejskim w Białymstoku.
Miło nam poinformować, że Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie rozpoczęło współpracę ze Stadionem Miejskim w Białymstoku, na mocy której wszyscy członkowie Stowarzyszenia oraz wolontariusze działający przy naszych projektach mają możliwość nieodpłatnego korzystania z podziemnej przestrzeni Stadionu Miejskiego w Białymstoku w celu rozwijania swoich rolkowych umiejętności oraz utrzymania kondycji zarówno w sezonie zimowym oraz w przypadku niepogody w sezonie letnim.
Mamy ogromną nadzieję, że współpraca ta zaowocuje ciekawymi projektami w przyszłości oraz przyczyni się do rozwoju sportów wrotkarskich w Białymstoku. To ogromny sukces w powiększaniu infrastruktury rolkarskiej w stolicy Podlasia, dlatego wszystkie chętne osoby, którym zależy na możliwości jazdy na rolkach przez cały rok, zapraszamy do dołączenia do Stowarzyszenia.
Na Stadionie Miejskim w Białymstoku prowadzone są również grupowe zajęcia rolkarskie na różnych poziomach zaawansowania. Jeżeli chcesz poprawić swoje rolkowe umiejętności, zachęcamy do telefonicznego kontaktu:
Instruktor jazdy na rolkach z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich: Marek Wojdakowski, tel. 510 632 947