Nightskating Białystok X Toyota Auto Park Białystok

Jeszcze do niedawna myśleliśmy, że się nie uda, ale w Białymstoku nie ma rzeczy niemożliwych! Wraz z Toyota Auto Park Białystok wracamy do gry i to w wielkim stylu – 18 lipca 2020 r. zorganizujemy nie jeden, ale dwa przejazdy rolkarzy głównymi ulicami miasta ♥

Przed dołączeniem do wydarzenia, koniecznie zapoznaj się z nowymi obostrzeniami.⬇️⬇️⬇️

Szykujemy dla Was dwie ekscytujące trasy, jednak ze względu na obostrzenia w jednym przejeździe może wziąć udział maksymalnie 120 uczestników. Stąd powstał pomysł zorganizowania dwóch przejazdów tego samego dnia – mamy nadzieję, że w tej sposób więcej z Was będzie mogło pojechać z nami. Najważniejsze zmiany dotyczące przejazdów:
na każde wydarzenie obowiązywać będą zapisy, o których poinformujemy wkrótce (jedna osoba będzie mogła wziąć udział w jednym wydarzeniu w danego dnia),
wszystkie zapisane osoby będą zobowiązane do odebrania opasek uprawniających do wzięcia udziału w przejeździe godzinę przed startem wydarzenia,
do peletonu nie będą mogły dołączyć osoby spoza listy zapisanych,
zmieniamy system zabezpieczenia przejazdu, tak aby nikt nie mógł dołączyć do peletonu w trakcie przejazdu,
w zgromadzeniu mogą uczestniczyć jedyne osoby zdrowe, nie manifestujące objawów chorób infekcyjnych,
uczestnicy są zobowiązani do zachowania dystansu społecznego – odległości co najmniej 2 m między sobą, a w przypadku braku zachowania dystansu zakrywania ust i nosa.

Bardzo prosimy o dostosowanie się do zaleceń Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.W trosce o nasze i Wasze zdrowie, musimy być bardzo ostrożni i dostosować się do nowych wymogów.

Dodatkowo, niezmiennie obowiązuje regulamin naszych przejazdów:
➡ W przejazdach mogą wziąć udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach, wrotkach lub nartorolkach, które posiadają co najmniej podstawowe umiejętności poruszania się oraz hamowania.
➡ Uczestnicy do 13 roku życia mają obowiązek uczestnictwa w przejeździe pod opieką osoby dorosłej.
➡ Osoby niepełnoletnie mają obowiązek jazdy w kasku oraz komplecie ochraniaczy. Zachęcamy jednak wszystkich do dawania dobrego przykładu najmłodszym rolkarzom.

* * *
Nightskating to cykl największych imprez rolkowych na Podlasiu, polegający na przejazdach rolkarzy głównymi ulicami miasta wieczorną porą, które pozwalają spojrzeć na Białystok z nieco innej perspektywy oraz stworzyć radosną i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich sympatyków ośmiu kółek. Pragniemy popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport oraz formę rekreacji dla wszystkich, niezależnie od wieku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

* * *
ORGANIZATOR:
Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskiehttp://bsrolkarskie.pl/

SPONSOR TYTULARNY:
Toyota Auto Park Białystok

PATRONAT HONOROWY:
– Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Białegostoku – http://www.bialystok.pl/
– Patronat Honorowy Marszałka Województwa Podlaskiego –
https://www.wrotapodlasia.pl/

PARTNERZY:
BEREZ Renowacja Łożysk
Black & Yellow Skating
Białystok – Eska Info
Grupa Ratownicza Medival – Białystok
Jarek Gk – prezenter muzyczny
Yellow – Przemysław Kukliński

* * *
CHCESZ NAS WESPRZEĆ?
Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, które tak jak nas – kręcą rolki, do dołączenia do Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego, w którym #TworzymyRolkowyBiałystok. Szukamy młodych i energicznych osób, które lubią pracować w grupie, a przy okazji chcą się nauczyć czegoś nowego i stać się częścią społeczności, która aktywizuje Białystok: http://bsrolkarskie.pl

Jeżeli podobają Ci się efekty naszej pracy i chcesz wesprzeć nas finansowo, prosimy o przesyłanie darowizn w dowolnej kwocie na poniższe konto. Wszelkie datki pomogą nam podnieść jakość organizowanych przez nas wydarzeń.

Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie BSR
Nr konta bankowego: 13 1020 1332 0000 1802 0996 5155
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe
* * *