Nie potrafisz jeździć na rolkach? Wpadnij na Rozgrzewkę przed Nightskatingiem z Black & Yellow Skating!

14 kwietnia Black & Yellow Skating oraz Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie ogłaszają małym rolkowym świętem w Białymstoku! ? 


Jeżeli po zimie jesteście spragnieni rolek na tyle, że czekanie do wieczornego przejazdu to zbyt wiele, już od rana ruszamy z kolejnym naszym projektem ?? Dla wszystkich entuzjastów czterech (lub trzech) kółek wspólnie organizujemy dzień pełen atrakcji!
Zaczynamy już z samego rana w Parku Planty z mini warsztatami dla początkujących rolkarzy! Będą to pierwsze tego typu zajęcia dla jednej dużej grupy, podczas których poziom nauki rośnie z ćwiczenia na ćwiczenia. Można do nich dołączyć w każdej chwili. Obowiązkowo kask i rolki!
➡ bez zapisów
➡ bez formalności
➡ luźna integracja białostockich rolkarzy
➡ wystarczy, że potrafisz utrzymać się na rolkach (przy małych dzieciach niezbędna jest pomoc opiekuna)
➡ warsztaty mają formę otwartą, z nastawieniem na naukę całej grupy, a nie zajęcia indywidualne. Jeżeli masz problemy z podstawowymi ruchami lub równowagą, możesz stanowić niebezpieczeństwo dla pozostałych

Przyjdź i sprawdź, czy jesteś w pełni przygotowany na nowy sezon z Nightskating Białystok 🙂 Uwaga, w razie niepogody możliwe jest odwołanie warsztatów rolkowych.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Wschodzący Białystok.